Firma

Jakość i innowacyjność

NASZA FIRMA

PPH OKSAN jest producentem i właścicielem marki TermoProfi, zaawansowanych technologicznie termoizolacyjnych profili dystansowych „Warm Edge”, stosowanych w nowoczesnych oknach. Połączenie wysokiej jakości komponentów z innowacyjną technologią produkcji pozwoliło osiągnąć kompozyty ograniczające w znacznym stopniu transfer energii cieplnej pomiędzy wnętrzem budynku i otoczeniem. 

W naszym laboratorium badawczym oraz przy współpracy z jednostkami naukowo badawczymi kontrolujemy wytwarzanie wyrobu i rozwijamy nowe idee dotyczące technologii produkcji oraz produktów kolejnej generacji.

Bliska współpraca z klientem, zrozumienie i sprostanie jego oczekiwaniom jest dla nas priorytetem. Nasza wiedza z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych i szkła oraz zdobyte doświadczenie w branży okien i szyb okiennych na rynku europejskim pozwala nam i naszym klientom rozwijać wspólnie najbardziej zaawansowaną technologię okiennych szyb termoizolacyjnych.

CERTYFIKATY

Współpraca

Dlaczego Termoprofi? 

Gwarantujemy partnerskie podejście do współpracy. Wyznajemy zasadę, że obie strony powinny czerpać korzyści z niej płynące. Jesteśmy niezależnym producentem i nigdy nie konkurujemy z naszymi klientami.

Oferujemy wyroby najwyższej jakości i jesteśmy otwarci na stworzenie nowych produktów dopasowanych do Twojego rynku.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Być może chcesz być naszym doradcą techniczno-handlowym lub partnerem biznesowym. Zapraszamy do współpracy info@termoprofi.com

Skip to content