Właściciele domów

Budując dom, kupując mieszkanie chcemy, aby nasze, spełniające się właśnie marzenia wyglądały pięknie. To bardzo istotne, przecież przez najbliższe lata będziemy tu mieszkać i powinniśmy cieszyć się każdą chwilą i każdym detalem o który zadbaliśmy inwestując w nasze otoczenie.

Piękne okna są nie tylko wizytówką budynku, ale również bardzo istotnym elementem wpływającym na to, ile to mieszkanie będzie nas kosztowało w codziennym użytkowaniu

Rodzina przy oknie

Projektując ciepłą ramkę Termoprofi mieliśmy już własne doświadczenie. Wiedzieliśmy jak nieprzyjemny jest chłód bijący od szyby w czasie zimy, jak męczące jest gorąco bijące od niej w upalne dni, jak nieestetyczna jest woda spływająca po szybach w mroźne dni. Ale tak nie musi być. Dzięki nowoczesnym pakietom szybowym wykorzystującym ciepłą ramkę możemy te wszystkie negatywne rzeczy zminimalizować do akceptowalnego poziomu. I najważniejsze, eliminując te wady zapewnimy sobie dużo mniejsze wydatki za energię - zarówno w zimie na ogrzewanie jak również w lecie za klimatyzację. Nasz budynek staje się po prostu bardziej energooszczędny. Czy to jest dużą inwestycją? Nie, zwraca się ona bardzo szybko. Zapytaj swojego dostawcę okien o nowoczesne szyby z ciepłymi ramkami Termoprofi.

  • Piękno i estetyka każdego detalu,
  • Szeroka paleta barw,
  • Współgranie z elewacją i wnętrzem,
  • Poprawa komfortu bez uczucia chłodu przy oknie,
  • Eliminacja szkodliwej wilgoci na oknach,

to tylko niektóre korzyści płynące z zastosowania ciepłych ramek Termoprofi. Dodatkowo powodują one, że wydajemy mniej na energię.  Czego można jeszcze wymagać od nowoczesnych okien?

Korzyści płynące z zastosowania ciepłych ramek Termoprofi nie można porównać z żadnym innym tradycyjnym profilem stosowanym w szybach zespolonych.

Produkty powiązane

Ciepła ramka Termoprofi Standard / Standard Plus / Optimal

Szpros wiedeński TermoProfi

Skip to content