Marka TERMOPROFI zaprezentowana w Nevadzie!

2020/02/03

Marka TERMOPROFI zaprezentowana w Nevadzie!

 

 

Nowy rok rozpoczął się dla nas bardzo intensywnie. W dniach 21.01-02.02.2020 w poszukiwaniu nowych kontrahentów firma została zaprezentowana w Stanie Nevada. Właściciel firmy Andrzej Tabała uczestniczył w dwutygodniowym wyjeździe, podczas którego promował produkty marki Termoprofi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termoprofi Warm Edge Spacer to zaawansowana technologicznie ramka dystansowa stosowana w pakietach szybowych. Produkty Termoprofi zmniejszają znacząco straty energii przez okna, co dla wielu stanów jak Nevada ma szczególnie znaczenie zarówno w okresie zimowym jak i letnim. Dodatkowo zastosowanie ramki Termoprofi redukuje ryzyko pojawienia się wilgoci na brzegach szyb nawet o 70%, co zapobiega powstaniu niebezpiecznych pleśni i grzybów.

Celem wyjazdu jest prezentacja osiągnięć i technologii firmy oraz nawiązanie współpracy z partnerami amerykańskimi. Podczas pobytu w Nevadzie miały miejsca różne spotkania i konferencje, na których były prezentowane nowe technologie i nowości z różnych branż. Była również możliwość prowadzenia rozmów z kluczowymi inwestorami w Stanie Nevada, natomiast w Reno, Carson City i Las Vegas miały miejsca spotkania merytoryczne ze środowiskiem biznesowym. Nie obyło się też bez zwiedzania, uczestnicy wyjazdu m.in. spotkali się z władzami miasta oraz odwiedzili zakład produkcyjny Tesli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marka Termoprofi została zaprezentowana kilkukrotnie na konferencjach w Nevadzie. Zaprezentowano również nowoczesne technologie wykorzystywane do badań jakości wytwarzanych przez Termoprofi  produktów termoizolacyjnych. Prezentacje cieszyły się dużym zainteresowaniem i z zaciekawieniem słuchano o wpływie termomodernizacji budynków na redukcję emisji CO2.

 

 

 

 

 

Skip to content